Minimalismus se v posledních letech stává stále populárnějším životním stylem.

Tento přístup se odrazuje také v módě a minimalismus v oblékání může být velmi osvobozující. Pokud chcete začít svou minimalistickou garderobu, existují některé základní kousky, které by v ní neměly chybět.

  1. Bílá trička

Bílé tričko je klíčovým kusem minimalistické garderoby pro ženy. Je to jeden z nejužitečnějších kousků, které můžete vlastnit. Můžete ho kombinovat s džínami, sukní, nebo dokonce i s formálnějšími kalhotami.

  1. Černé kalhoty

Černé kalhoty jsou dalším základem minimalistického šatníku. Jsou univerzální, elegantní a pohodlné. Můžete si je obléci do práce, na večeři nebo na večírek s přáteli. Kombinují se s téměř všemi barvami a styly.

  1. Džíny

Džíny jsou dalším nezbytným kouskem v minimalistické garderobě. Zvolte si střih, který vám sedí nejlépe a kvalitní materiál, aby vám vydržely co nejdéle.

  1. Černé šaty

Černé šaty jsou klasickým kouskem, který by měl být součástí každého šatníku. Vypadají dobře na téměř každé postavě a mohou být použity na různé příležitosti, od formálních událostí po neformální večírky.

  1. Košile

Košile jsou vždy elegantní a stylové. Jsou ideální na kancelářské prostředí nebo na formální události, ale mohou být také nositelné v každodenním životě. Zvolte si jednoduchý střih a kvalitní materiál pro trvanlivost.

  1. Teplý svetr

Teplý svetr je nutností pro chladné dny. Zvolte si svetr v neutrální barvě, která se bude snadno kombinovat s ostatními kousky v šatníku. Kvalitní materiál, jako je merino vlna, bude zajisté mnohem trvanlivější.

  1. Tenisky

Tenisky jsou skvělou volbou pro minimalistickou obuv. Jsou pohodlné a vypadají dobře s džínami, sukněmi, šaty i kalhotami. Zvolte si klasické bílé tenisky, které jsou snadno kombinovatelné a vydrží dlouho. Pokud máte rády více barvy, zkuste si pořídit tenisky v jednoduchém střihu s jemným designem.

  1. Kabelka

Kabelka je dalším nezbytným kouskem v minimalistické garderobě pro ženy. Zvolte si kabelku v neutrální barvě, jako je černá nebo hnědá, která se snadno kombinuje s ostatními kousky. Důležité je také zvolit kabelku, která je dostatečně prostorná pro všechny vaše potřeby, ale zároveň ne příliš velká, aby nebyla těžká a nepohodlná.

Tyto základní kousky minimalistického šatníku pro ženy mohou být kombinovány v mnoha různých způsobech a vytváří nekonečné možnosti outfitů. Pokud se budete držet těchto jednoduchých kousků, nejenže ušetříte peníze a místo ve skříni, ale také usnadníte si rozhodování při výběru outfitu a ušetříte si čas. Navíc, tato minimalistická garderoba může být snadno rozšířena o další kousky, které budou odpovídat vašemu stylu a potřebám.

 

 

autor Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *