POMOZME POSTAVIT ÚTULEK OPUŠTĚNÝM PEJSKŮM

Moc ráda podporuji smysluplné projekty a tento patří jednoznačně k jedním z nich. Rozhodla jsem se proto darovat 15% z každého nákupu opuštěným pejskům a kočičkám v jižní Itálii na výstavbu záchranné stanice. Z každého vašeho nákupu tak poputuje 15% na konto sbírky pro opuštěné psy a kočky.
Na jednoduchou stavbu útulku a rozšíření povědomí o kastraci.

Sbírku organizuje Nadační fond pomoci


Příběh Terezy

Jmenuji se Tereza a před více než rokem jsem se přestěhovala do Kalábrie. Svoje zážitky z nového domova pravidelně sdílím na sociálních sítích jako „Zlomatka v Itálii“.  

Od počátku jsem byla šokovaná tím, kolik toulavých psů na jihu Itálie žije. Téměř všichni pejsci jsou v naprosto žalostném stavu a umírají na podvýživu.  

Rozhodla jsem se před touto situací nezavírat oči a začít pomáhat psům a kočkám bez domova. Díky mým laskavým podporovatelům na sítích jsem si mohla dovolit nakrmit obrovské množství toulavých psů a koček ve svém okolí. Postupem času jsem ale zjistila, že to nestačí

Spolu s kamarádkou Veronicou, která zasvětila pomoci zvířatům celý svůj život,  a kamarádem Giuseppem, který má na starosti provozní věci, jsme založili neziskovou organizaci Casa di Argo. Naším cílem je vybudovat záchrannou stanici, která se bude soustředit primárně na kastraci těchto zvířat a adopci těch, u kterých to bude jen trochu možné.

Jak sbírka pomůže? 

Peníze vybrané ze sbírky poslouží na stavbu jednoduchého útulku pro psy i kočky. Jeho cílem nebude ubytování velkého množství zvířat, naopak, chceme jich co nejvíce dostat z ulice do domovů po celé Itálii. Veronica má v tomto ohledu již dlouhodobé zkušenosti, dosud se jí podařilo najít domov pro téměř 3 000 zvířat. Chceme se věnovat také osvětě a mezi místními obyvateli co nejvíce rozšířit povědomí o kastraci psů a koček proto, aby se situace časem změnila co nejvíce k lepšímu.

Všem velmi děkujeme za pomoc a doufáme, že nás na naší cestě budete dál sledovat!