Snad skoro každý měsíc jsou vyhlášeny nové kalhoty nejstylovějšími kalhotami generace. Zdá se, že diskuse na sociálních sítích o tom, že mom jeans se stávají novým sexy lookem a skinny jeans vycházejí z módy, v dohledné době neutichnou.

Jaká je jediná věc, jejíž funkce a styl nebyly nikdy zpochybněny? Konkrétně bavlněné legíny.

Všichni máme ve skříni několik věcí, které lze klasifikovat jako základní věci, ale bavlněné legíny jsou často přehlíženy, přestože víme, že se na ně můžete vždy spolehnout.

Většina žen volí jednoduché černé bavlněné legíny a některé je dokonce nosí pod šaty. To ještě více podtrhuje všestranost tohoto oblečení.

Ale kromě těchto zřejmých metod, jak nosit legíny ke každému oblečení, zvažte, kolik důvodů existuje pro nošení bavlněných legín? Jen jeden, pohodlí!

Legíny jsou prostě příliš módní na to, aby vyšly z módy, ať už jsou z přiléhavé bavlny, sportovního luxusu, nebo kalhot na jógu.

Ve vašem šatníku je několik kousků, o kterých vždy víte, že budou fungovat. Jedním z takových výrobků jsou bezesporu bavlněné legíny.

Kromě toho, že jsou bavlněné legíny nesmírně pohodlné, mohou snadno proměnit outfit z denního na večerní, z letního na zimní a z chladného na hřejivý.

Bavlněné legíny nesmí chybět v žádném ženském šatníku. Nejen pro ty, které chtějí zaujmout a zároveň se cítit pohodlně a nosit oblečení, které lichotí jejich postavě, ale i pro ty, které chtějí zaujmout a zároveň se cítit oběma těmito věcmi.

Jedny takové všestranné jsem pro vás vytvořila. Však koukněte samy zde.

Většina žen už na sobě bavlněné legíny alespoň jednou měla. Ať už jako módní doplněk, pod šaty nebo tuniku. Legíny vám pomohou vypadat módně, elegantně, žensky a upraveně. Vítězí do kanceláře s šaty a podpatky, perfektně se hodí k ležérním teniskám a jsou nepřekonatelné s vysokými koženými botami.

Díky báječně halucinogenním modním návrhářům, jako byli Mary Quant a Emilio Pucci, kteří je kombinovali s šaty na střídačku a botami na platformě, debutovaly v 60. letech 20. století přiléhavé kalhoty formující tělo. Když se v 70. letech ve filmovém hitu Pomáda Sandy vzdala své sukně ve prospěch lesklých černých legín, cigarety a trvalé, zažily kalhoty svůj návrat. V 80. letech, kdy se stalo populární nosit často aktivní oblečení, se legíny vrátily. Lidé často nosili legíny v zářivých fluoro odstínech a byly široce dostupné. Televizní módní ikony 90. let, jako Clarissa ze seriálu Clarissa vysvětluje vše a Kelly Kapowski ze seriálu Saved by the Bell, nosily zářivé legíny pod svými peplum topy, patchworkovými vestami a crop topy. Jednoduchost přizpůsobivosti těchto trvale módních kalhot slouží jako hlavní zdůvodnění.

Existuje vhodná varianta kalhot?

Debata o tom, zda se legíny dají považovat za kalhoty, se vede už léta a obvykle ji provází spousta opovržení. Přestože jsou punčocháče a bavlněné legíny podstatně sofistikovanější než nedbalé tepláky, jsou občas kritizovány jako neprofesionální. Díky nim se můžete pochlubit svými tvary a zároveň být zcela skryti. Je to výhodné pro obě strany.

Slovo dne je útěcha.

Cítit se pohodlně by mělo být jednou z hlavních zásad vašeho stylu. V některých situacích se džíny a upnuté džíny prostě nehodí. Třeba když jste těhotná, když potřebujete pružný pas, nebo dokonce po vydatném štědrovečerním obědě s rodinou a samozřejmě když cvičíte. Jsou vynikající pro různé životní styly a každodenní aktivity a umožňují pohyb, takže nikdy nevyjdou z módy. Přiznejme si to; když přijdeme domů z práce, první, co uděláme, je, že se převlékneme do svého nejpohodlnějšího oblečení nebo do oblíbených legín.

Skutečnost, že tyto typy kalhot jsou dobře přijímaným pohodlným oděvem, je dalším plusem. Legíny jsou přechodnou možností, která funguje mimo naše domovy, i když za pohodlné oblečení považujeme i pyžama a župany.

Samozřejmě existují módní výstřelky, které vydrží jednu sezónu a stanou se všeobecně žádaným zbožím, jako jsou gladiátorské sandály nebo peplum topy a sukně. Takto lze odlišit módní oblečení od kousku, který vydrží celý život. Rozhodně si vysloužily jméno kontroverzního oděvu a nezdá se, že by tato pověst měla brzy zmizet.

Jsou vždy velmi přiléhavé a lze je snadno obléknout nahoru i dolů. A svatým grálem designu je pohodlné, stylové oblečení, jako máslo na chlebu! Jak stylizujete ty své pro letošní sezónu vy?

Author Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *